בר/בת מצווה

הזמן עובר ביעף והילדים שרק אתמול נולדו כבר הגיעו לגיל המצוות

במלון יהודה, אולם אירועים מרהיב ביופיו עם מערכות תאורה והגברה מתקדמות, אמפיתאטרון קסום ובריכה גדולה.

במלון בית כנסת מפואר לאירועי עלייה לתורה בשבת או ביום חול המאובזר היטב בסידורים, ספרי תורה ובכל הנדרש לתפילה חגיגית.

קרבת המלון לעיר העתיקה מאפשרת לערוך את תפילת בר המצווה בכותל המערבי ולהגיע אלינו לארוחה חגיגית, חלבית או בשרית לפי בקשתכם.

במקום שפע חניה חינם למוזמני האירוע.

 

מגוון אפשרויות לאירוע בלתי נשכח:

  • אירוח ולינה ברמה הגבוהה ביותר לאורחים מקרוב ומרחוק המעוניינים להישאר ללון במלון או לחגוג בשבת שמחה מיוחדת
  • תכנון וליווי של מנהלת האירועים והצוות שילוו אתכם מהצעד הראשון ועד אחרון האורחים
  • ייעוץ קולינרי של שף המלון הכולל מטבח עשיר חלבי או בשרי
  • שימוש במתקני המלון ובאטרקציות כמו שילוב של אירוע ובריכה לאורחים, שימוש בבית הכנסת לטקס עליה לתורה ועוד...
אירוע בר מצווה בירושלים נתפש כפסגת המימוש של הזהות היהודית, על כל סמליה ומנהגיה עתיקי היומין. באולם האירועים של מלון יהודה, המיקום הייחודי הוא רק חלק מתוך הפאזל המרכיב את התמונה השלמה והמרגשת.

עבר ועתיד שלובים זה בזה

כשהילד מגיע לגיל מצוות, מדובר באבן דרך משמעותית בהיסטוריה המשפחתית: הנער מציין נקודת מעבר מילדות לבגרות, והוריו זוכים בפרספקטיבה חדשה על מושגי הזמן, שהרי "רק אתמול הוא נולד". אירוע בר מצווה בירושלים מעניק להיסטוריה המשפחתית פרופורציות בכל הנוגע לתפיסת הזמן, ומצייד אותה בקסמי הנצח. אולם האירועים במלון יהודה, המצטיין בנופים ירושלמיים פסטוראליים, מצויד בכל האלמנטים שיבטיחו לכם חווית בר מצווה ירושלמית, שתיזכר כאחד הפרקים היפים בתולדות המשפחה.

שמחה ירושלמית

האולם מרהיב ביופיו ובסגנונו המיוחד, ולאופיו הייחודי מצטרפים גם אמפיתיאטרון קסום ובריכה רחבת ממדים. חתן השמחה, בני המשפחה, הקרובים והחברים זוכים לא רק באירוע בלתי נשכח אלא גם בחוויית אירוח מוקפדת, תודות לייעוץ הקולינארי שמספק שף המלון ולאטרקציות שמציע המלון עצמו. כך, ניתן לשלב אירוע בר מצווה עם שימוש במתקני המלון כמו גם לינה ברמה גבוהה. במיוחד כשמדובר באירוע בר מצווה, שם המלון דגש על סמלי המסורת היהודית על כל הפרטים המשתמעים מהם, ולצד אולם האירועים של מלון יהודה גם בית כנסת מפואר המותאם לאירועים של עליית לתורה. בית הכנסת מאובזר בסידורי התפילה, בספרי תורה ובכל הדרוש לקיומה של תפילה חגיגית. כמובן, קרבתו של מלון יהודה לעיר העתיקה, היא אידיאלית עבור אלו המעוניינים לערוך את תפילת בר המצווה בכותל המערבי, ולקנח בארוחה חגיגית. הצוות של מלון יהודה מלווה אתכם בתכנון אירוע בר המצווה על כל שלביו, החל מעיצוב האולם בהתאמה אישית, דרך יעוץ באשר לאופן ארגון תכני האירוע וכלה בהיבטים הקולינאריים הנלווים לו.