אולם חתונות בירושלים

מלון יהודה הוא המקום המושלם לחתונה שלכם

בואו לחגוג באולם האירועים המרהיב ביופיו עם מערכות תאורה והגברה מתקדמות, באמפיתאטרון הקסום או על שפת הבריכה הגדולה מול חורש ירושלמי מדהים.

 

יועצי החתונה היצירתיים והצוות הקולינרי האחראי על תפריט השף ילוו אתכם מהרגע הראשון ויפיקו עבורכם אירוע בהתאמה מושלמת לתקציב ולטעם האישי שלכם, אירוע שישאיר בכם זיכרונות נעימים להמון שנים יפות. 

מגוון אפשרויות לאירוע בלתי נשכח:

  • אירוח ולינה ברמה הגבוהה ביותר לאורחים מקרוב ומרחוק המעוניינים להישאר ללון במלון או לחגוג בשבת שמחה מיוחדת
  • תכנון וליווי של מנהלת האירועים והצוות שילוו אתכם מהצעד הראשון ועד אחרון האורחים
  • ייעוץ קולינרי של שף המלון הכולל מטבח עשיר חלבי או בשרי
  • שימוש במתקני המלון ובאטרקציות כמו שילוב של אירוע ובריכה לאורחים, שימוש בבית הכנסת לטקס חופה ועוד...


אולם האירועים של מלון יהודה הוא נקודת זינוק מרגשת להולדתה של משפחה חדשה, תודות למיקומו הנדיר ולאפשרויות העיצוב המגוונות שהוא מציע לחוגגים. כל חתונה היא ביסודה אירוע של הצהרת כוונות, של מחויבות, קרבה ואהבה, ועל אולם האירועים בו תתקיים מוטלת האחריות לתמוך באמירה המשמעותית הזו ולהעצים אותה. כך, בין שלל הבחירות וההחלטות בפניהן ניצבים בני הזוג, גם סוגיית המיקום בו יתקיים האירוע וסגנונו עולים לדיון, ועד מהרה מתברר כי שני הפרמטרים הללו כרוכים זה בזה בקשר בל ינתק.

הרבה מרחב אינטימי

אולם האירועים של מלון יהודה הוא המקום הקלאסי לחגוג בו חתונה אלגנטית ומרשימה; לנוף הירושלמי יש קסם שאי אפשר לחקות, אולי משום שמתבלים אותו ניחוחות ייחודיים, מזג אוויר אופייני כמו גם אווירה, שהלקסיקון האנושי טרם פיצח את סודותיה במילים. באולם האירועים של מלון יהודה משלבים בין כל רכיבי הקסם, כך שאף לא אחד מהם נפקד. כך, תוכלו ליהנות מן החורש הירושלמי הנפרש ומדיף ריחות טריים של אורנים ומן האמפיתיאטרון הפתוח שרוח בין ערביים מנשבת בו, לצד כל הציוד המתקדם והמשוכלל שהאולם עצמו מציע לבעלי השמחה ולאורחיהם. באולם מותקנות מערכות תאורה והגברה, כדי שניתן יהיה לעצב את האירוע על פי הסגנון האישי של כל זוג ועל פי צרכיו, תוך שימת לב לאווירה האינטימית המתחייבת ממעמד הטקס. ניתן לפרוש את האירוע למספר מוקדים עיקריים, החל מן הבריכה הגדולה, דרך האמפיתיאטרון רחב הידיים וכלה באולם עצמו.

טעמים ערבים לחך ולנשמה

במקרים רבים, חתונות בירושלים אינן מוכתבות על ידי שיקולים גיאוגרפיים בלבד, אלא גם מן הערך המוסף של קיום האירוע בעיר הידועה ביותר בעולם. אולם האירועים של מלון יהודה לא רק ממוקם במרחק קצר מאוד מן המרכז המושך אליו אנשים מכל קצווי תבל, אלא גם משלב את נופי בראשית השקטים, שהשתמרו לאורך ההיסטוריה. כך, נקשרים הנופים האורבאניים עם אלו הפסטוראליים, ויוצרים חוויה שלמה ומרגשת. כדי להשלים את התמונה, מלווה צוות יועצי החתונה של אולם האירועים של מלון יהודה את הזוג הנרגש, מסייע לו לקבל החלטות ולתפור לו אירוע על פי מידותיו. גם הצוות הקולינארי האחראי על תפריט השף מגלה רגישות רבה בעת ההכנות לאירוע המכונן, ומרכיב בשיתוף עם הזוג את סעודת החתונה, כך שכל הטעמים והניחוחות יתמזגו לכדי זיכרון בלתי נשכח.